Eteriniai aliejai ir kvapų gama

eteriniai aliejaiYra idėja, kad gyvenimas – vienas didelis malonumas. Mes, žmonės, esame skirtingi, todėl ir malonumus suvokiame kiekvienas savaip. Malonumai gali sietis su pramogomis, šventėmis arba savęs lepinimu, kitam galbūt malonumas yra jam mestas sportinis iššūkis, o dar kitam – paveikslo tapymas ar spa procedūros, baseinai. Beje, ar žinojote, kad per spa procedūras daromi masažai yra naudojami eteriniai aliejai? Kvapų yra pačių įvairiausių ir juos galima pasirinkti. Spa malonumus dažniau renkasi moterys, betmėgsta ir vyrai. Be to, neretai einama į spa poromis. Masažai vyrams ir moterims vyksta atskirai, bet poros kartu pasibūna pirtelėse, saunose, burbuliuojančiuose baseinėliuose ir plaukimo baseinuose.

Ar žinojote, kad eteriniai aliejai turi ir gydomųjų savybių? Jie yra gaminami augaliniu pagrindu, išgaunami ekologiškai. Augalai naudojami ir tie, kurie vadinami vaistiniais, todėl varo organizmą ir odą. Odos priežiūrai labai reikalingi masažai, nes taip odai grąžinamas elastingumas, oda vėl gyvybinga ir atjaunėjusi. Odos porų išvalymas yra neapsakomai naudingas, osvarbiausia tai, kad visa tai daroma masažo metu. Kaip žinote, o da yra aprūpinama krauju, kuris taip pat reikalingas odos sveikos būklės palaikymui. Kiekviena ląstelė iš organizmo per kraują gauna reikalingų medžiagų. Ką duoda masažas ir eteriniai aliejai? Masažo metu žmogus tiek „išminkomas“, kad jo kraujo apytaka ženkliai pagerėja. Kraujo apytaka bendrai organizmo savijautai yra labai svarbi! Kaip žinote, žmogus visada prisimena savo amžių, bet ar žmogus visada žino savo organizmo amžių? Ar žino, kiek senas jaučiasi jo organzmas? Tai parodo KMI ir kiti testai. Jiems jau eteriniai aliejai nereikalingi, nes jiems naudojamos grynai medicininės žinios.

Grįžtant prie eterinių aliejų, tai jie yra puiki dovana. Jei žinote savo draugės mėgstamiausius kvapus, tai kartais protingiau yra dovanoti ne mėgstamas gėles, o merginos mėgstamo aromato. Eteriniai aliejai yra aromatingi ir jų skleidžiamas aromatas išlieka kur kas ilgiau nei gėlės, kurios nuvysta ir praradusios grožį  – išmetamos į šiukšlių dėžę. Pasirūpinkite, kad jūsų dovana būtų praktiška, nes netiesa, kad moterys mėgsta tik blizgančius niekučius. Moteris, kuri yra jausminga ir praktiška, tikrai įvertins tai, jei dovanėlėje bus ir eteriniai aliejai, kurie gali suteikti ir ramybės, ir energijos, priklausomai nuo eterinio aliejaus komponentų. Eteriniai aliejai – unikali dovana, nes tik atidus, dėmesingas vyras gali prie dovanos pridėti savo antrosios pusės mėgstamiausių kvapų. Taip jau yra, kad vyrai – ne vienodi. Vieni atsimena viską: gimtadienius, vardadienius, metines, mėgstamiausią spalvą, dainą, patiekalą, aromatą, o kiti nepasižymi tokia puikia atmintimi. Taigi patarimas mielosioms: rinkitės dėmesingą vyriškį, jei norite, kad dovanos atitiktų jūsų lūkesčius, o jei dovanoms neteikiate svarbos, galite ir toliau būti patenkintos su žiedais, auskarais, grandinėlėmis ir apyrankėmis, tai rinkitės tokius vyrus, kurie nėra kūrybingi, kurie nuolat užimti. Tik nenustebkite, jei toks šaltas vyras, po penkerių santuokos metų jūsų gimtadienį pamirš. Kiekviena prioritetus susidėlioja pagal save.

Kur randama prekė eteriniai aliejai? Eteriniai aliejai parduodami kosmetikos parduotuvių tinkluose, vaistinėse, prekybos centruose bei ekologiškos kosmetikos internetinėse parduotuvėse. Kitaip sakant, eteriniai aliejai tikrai ne deficitas. Jums tereikia žinoti, kokio kvapo norite, arba kokį norėtumėte išbandyti. Tiesa, kai kurie eteriniai aliejai, pasak pardavėjų, veikia kaip afrodiziakai, tai galite ir šį faktą patikrinti, jei smalsu. Galite net su savo širdies draugu kartu išsirinkti aliejus, kad jie patiktų jums abiems, o ne vienam kuriam. Taip abiems bus kur kas smagiau mėginti dar nemėgintus produktus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>