kaip apšiltinti savo namo sienas vata

Tokia šiuolaikiška ekologiškai švari šilumą ir garsą izoliuojanti statybinė medžiaga-ekovata. Supresuota ekovata supakuota į sandarią stačiakampio formos pakuotę. Ekovata yra gaminama naudojant kokybišką įrangą ir patikimas medžiagas. Kaip turi būti atliekamas sienų šiltinimas ekovata? Ši medžiaga į tarpus, kurie yra sienose yra įpučiama specialia žarna su putimo įranga. Puri ekovata su oro pagalba patenka į tarpus, tokiu būdu ji gali patekti net į pačias smulkiausias ertmes, tuo pačiu yra izoliuojama apimtis. Celiuliozinis pluoštas turi tokias savybes, kai ji sukimba su aplink esančiu paviršiumi ir vienas su kitu. Dėl savo tvirtumo neleidžia, kad šiltinimo medžiaga nusėstu su laiku. Kai bus baigti darbai, technologiniai tarpai yra sandariai užpildomi. Ekovata tai yra labai švari šilumą izoliuojanti medžiaga, jos sudėtyje yra 81 procentas celiuliozės, tai yra medienos pluoštas, bei 12 procentų sudaro antiseptikas ir keli procentai kitų medžiagų. Visos šių medžiagų sudedamosios dalys yra netoksiškos, bei nedaro jokios įtakos žmogaus sveikatai. Kokius privalumus gali suteikti ekovata? Tai yra ekologiška medžiaga, kuri nedaro jokios žalos sveikatai. Ši medžiaga puikiai izoliuoja garsą, kadangi pasižymi labai aukštu garso izoliacijos indeksu. Yra užtikrinamas labai  aukštas atsparumo liepsnai lygis. Ekovata jūsų namo sienoje neleis atsirasti grybeliui, pelėsiui, graužikams, bei vabzdžiams. Ši medžiaga yra visiškai ilgaamžiška. Labai dažnai ši medžiaga yra naudojama, kai yra statomi privatūs namai, kai reikia apšildyti stogą, namo fasadą, sienas, grindis, bei kai yra atliekama perdangų izoliacija.

            Sienų šiltinimas specialia vata jums padės užpildyti visus tarpus, tokiu būdu yra gaunamas vientisas izoliuojantis sluoksnis, kuris bus labai aukštos kokybės. Ši medžiaga yra atspari drėgmei, ji gali priimti ir atiduoti drėgmę. Ekovata tai yra orui pralaidi medžiaga, kadangi pluošto dydis yra pakankamai mažas. Tai yra praktikoje patikrinta medžiaga, kuri gali būti naudojama ten kur yra būtina kontroliuoti temperatūra, garsą ir drėgmę jūsų namuose, pramoniniuose ir administraciniuose namuose. Ekovata gali užpildyti pačius įvairiausius paviršius, medinius, metalinius, betoninius, stiklą, gali būti montuojama ant senos šiltinimo medžiagos. Ekovata sugeria ir atiduoda drėgmę, nėra būtinybės naudoti garų izoliacijos. Be to, ekovata reguliuoja  tam tikrą patalpos drėgnumo lygį, yra išsaugomas tinkamas mikroklimatas jūsų namuose. Ekovata savo sudėtyje turi tiek natūralią drėgmę, tiek ir drėgmę, kuri atrodo kaip kristalai, jų yra įdedama, kai yra gaminamos medžiagos. Kai ant ekovatos patenka liepsna ji yra išlaisvinama iš vandens ir gali pati save nugesinti ir labai efektyviai sutrukdo plisti liepsnai. Be to, paviršiuje gali susidaryti suodžių sluoksnis, kuris neleidžia patekti deguonies srautui link ugnies fronto.  Degdama ekovata neišskiria jokių toksinių dujų.

            Kai yra atliekamas sienų šiltinimas ekovata didžiausias privalumas yra tas, kad šilumą izoliuojantis sluoksnis yra gaunamas be jokių tarpų, o tai garantuoja puikias izoliacijos savybes ir neleidžia susidaryti šalčio tiltams, nesusidarys kondensatas. Be to, labai dažnai nėra reikalingi jokie specialūs tvirtinimai, taip pat nebus jokių papildomų išlaidų, kai reikės apšildyti sudėtingus paviršius. Ekovatos sluoksnis yra tolygiai paskirstomas paviršiuje, yra užpildomi visi tarpai, įtrūkimai ir ertmės. Ekovata pasižymi puikiomis adhezinėmis savybėmis ir prilimpa prie bet kurios medžiagos paviršiaus. Atviri horizontalūs paviršiai gali būti užpildomi rankomis, tokiu būdu ekovata bus išlyginama paviršiuje, tačiau montavimas gali būti atliekamas, kai yra įpurškiama ekovata. Sienų šiltinimas ekovata gali užtikrinti, kad jūsų namuose bus garantuojamas labai aukštas šilumos lygis.  

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>