Kaip pasirinkti biuro stalus?

Biuro stalaiMūsų biuro stalai suteikia labai daug informacijos apie mus pačius ir biurą. Biuro stalai namuose – tai pagrindinė darbo kambario bazė. Tuo pačiu metu tai ir darbo ir privati asmens erdvė. Kiti biuro baldai turi būti pasirenkami, atsižvelgiant į bendrą biuro dizainą, o biuro stalai – tik į Jūsų poreikius, darbo ypatybes. Teikite pirmenybę savo darbo įpročiams ir, prieš pasirinkdami stalus, atsakykite sau į keletą klausimų.

Kam biuro stalas bus naudojamas?

Ar Jūsų darbas labiau susijęs tik su kompiuteriu, ar su popieriais? Įsitikinkite, kad ant biuro stalo bus įmanoma patogiai ir talpiai susidėlioti visą kompiuterinę techniką ir, kad kompiuterio laidai gremėzdiškai nesimaišytų.

Jei daugiau drbate su popieriais ir pats darbas yra administracinio pobūdžio, prireiks didesnio biuro stalo. Taip pat reikės daugiau stalčių ir kitų talpų, kur būtų galima susidėti įvairius popierius. Gali būti, kad reikės įsirengti papildomą spintelę šalia stalo (jei popierių ar segtuvų yra labai daug). Galite rintis „U“ arba „L“ formos stalą, priklausomai nuo poreikių. „L“ formos biuro stalas leis jo erdvę padalinti į dvi atskiras dalis. Dirbdami namuose taip pat rinkitės didesnį stalą, kad ant jo būtų galimasusidėti ir daugiau namų apyvokos daiktų. Tačiau, jei darbo kambarys yra nedidelis, verčiau jau taupykite erdvę.

Kitas svarbus žingsnis – nuspręsti, kokios medžiagos bus Jūsų biuro stalas. Šiuo metu medžiagų pasirinkimas yra išties didelis, todėl reikia ir vėl atsižvelgti į savo poreikius, darbo pobūdį ir finansines galimybes. Pavyzdžiui, jei pasirinksite plieno, metalinius stalus – jie tarnaus ilgiau, atlaikys didesnius svorius, tačiau išvaizda bus daugiau pramoninė, nei jauki ar estetiška. Esant ribotiems finansams, yra siūloma pirkti laminato stalą. Tai įperkamas, tačiau visai kokybiškas pasirinkimas. Galimos įvairios spalvos ir modeliai. Norintiems išskirtinių dizainų – visada labiausiai tiks mediniai biuro stalai. Tačiau mediena turėtų būti kietoji. Tai brangiausias stalų pasirinkimas. Mediniai stalai galimi įvairių spalvų, nes kiekviena mediena yra skirtinga. Modelio pasirnkimas taip pat priklauso nuo Jūsų noro ir interjero dizianerio profesionalumo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>